м. Кривий Ріг, вул. Лермонтова 6

Я шукаю….

Послуги з ремонту комп'ютерів  Не знайшли потрібну послугу?

  Наш адміністратор зв'яжеться з Вами

  Аксесуари для комп'ютерів

  Для уточнення наявності товарів,
  наш адміністратор зв'яжеться з Вами

  Найчастіші поломки у комп'ютерів

  1. Комп’ютер не вмикається. Причин для цього може бути декілька. Якщо комп’ютер ніяк не реагує на спроби включення і взагалі не подає ознак життя, не поспішайте його розкривати! Перед цим перевірте, чи подається напруга на системний блок. Це можна зробити, «продзвонивши» силовий провід, що йде від розетки до блоку живлення ПК. 

  2. Попадання води. Така проблема є однією з найпоширеніших. Якщо довелося зіткнутися з нею, щоб уникнути короткого замикання необхідно, в першу чергу, відразу ж відключити його . Якщо цього не зробити, то можна спровокувати більш серйозні поломки і, як наслідок, більш витратний ремонт або повну заміну приладу новим.

  3. Якщо не горить монітор. У першому випадку перевірте включення дисплея в електромережу, а також оціните справність дроти живлення. Влаштований він так само, як і кабель живлення системного блоку, і перевіряється відповідно. Якщо з проводом все в порядку, то монітор доведеться розкрити і перевірити стан запобіжника (якщо, звичайно, пристрій вже не на гарантії). Запобіжник знаходиться, як правило, біля роз’єму підключення кабелю живлення. Перевіряється запобіжник методом «прозвонки» тестером, аналогічно кабелю. У разі несправності запобіжника потрібно також перевірити контакти роз’єму підключення кабелю на наявність короткого замикання (між ними при «прозвонке» не повинно виникати опору), і лише потім замінити старий запобіжник на по силі струму (ампер) і напрузі (вольт). Ці дані можна прочитати на корпусі запобіжника.

  4. Чому гальмує ПК? Причина падіння швидкості обробки інформації може ховатися як в апаратній, так і програмної частини. Наприклад, вона може бути викликана некоректною роботою драйверів пристроїв, засміченістю операційної системи зайвими сервісами, службами та програмами, фрагментованістю системного диска і ін.

  Чому обирають нас?

  Безкоштовна діагностика

  Гарантія якості

  Найкращі спеціалісти

  Досвід більше 10 років

  Бренди з якими ми працюємо

  м. Кривий Ріг, вул. Лермонтова 6
  +38(098)092-79-70

  Графік роботи:

  Пн-Пт: 9:00-18:00
  Сб: 10:00-15:00
  Нд: выходной