м. Кривий Ріг, вул. Лермонтова 6

Я шукаю….

Послуги з ремонту планшетів  Не знайшли потрібну послугу?

  Наш адміністратор зв'яжеться з Вами

  Аксесуари для планшетів

  Для уточнення наявності товарів,
  наш адміністратор зв'яжеться з Вами

  Найчастіші поломки планшетів

  1. Планшет не вмикається. Причин для цього може бути декілька. Можливо, це пов’язано з некоректною роботою завантажувача. Можна спробувати утримувати кнопку включення приблизно п’ятнадцять секунд. Або ж скористатися (якщо є) кнопкою аварійного перезавантаження пристрою. Якщо причина в проблемах з подачею харчування, то планшет необхідно спробувати включити в мережу. Найчастіше перегорає контролер харчування і для усунення поломки його потрібно замінити на справний.

  2. Попадання води. Така проблема є однією з найпоширеніших. Якщо довелося зіткнутися з нею, щоб уникнути короткого замикання необхідно, в першу чергу, відразу ж відключити його і витягти акумулятор. Якщо цього не зробити, то можна спровокувати більш серйозні поломки і, як наслідок, більш витратний ремонт або повну заміну приладу новим.

  3. Не працює тачскрін. Подібна проблема може бути програмної – в цьому випадку краще всього зробити перепрошивання планшета (заздалегідь зберігши дані з нього на комп’ютер). Крім того, проблема може бути і апаратної – в такому випадку мова йде про несправності або від’єднанні шлейфу.

  4. Тріщини на екрані. Падіння, удари, навантаження великою вагою провокують тріщини на екрані. Дефекти можуть бути дрібними і глибокими. Нерідко можна побачити людей, які користуються пристроями з тріснуті дисплеями. Безперечно, що існують випадки, коли людина може обійтися без зміни тачскрін. Коли тріснуло тільки скло дисплея, нехтуючи при цьому комфортом в експлуатації, можна користуватися ним і далі. Але є глибокі тріщини, які призводять до часткової або повної відмови сенсора. В цьому випадку, все зводиться до походу до фахівця з відновлення планшетних пристроївю

  5. Відсутність звуку. Досить часто це не фізична поломка, а відсутність коректних налаштувань. Також нерідко проблема полягає в пошкодженому роз’ємі для навушників. Найгіршим варіантом може бути несправність самого звукового пристрою, при якому буде потрібно його заміна.

  Чому обирають нас?

  Безкоштовна діагностика

  Гарантія якості

  Найкращі спеціалісти

  Досвід більше 10 років

  Бренди з якими ми працюємо

  м. Кривий Ріг, вул. Лермонтова 6
  +38(098)092-79-70

  Графік роботи:

  Пн-Пт: 9:00-18:00
  Сб: 10:00-15:00
  Нд: выходной